Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Robię Wszystkie Questy Za Darmo! I Plik Max Lvl.127


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Przymuje zamówienia na wszystkie questy!

Zrobie je w ten sam dzień albo na jutro :)

Robie to bo lubie nic nie chce wzamian :)

Zamówienia w formie dowolnej.

A tu plik:127 Max Level by TheKurdboy :) Z tego co wiem to plik GAME ,ale nie testowałem (z elitepvpers)

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Dla mnie zrob quest, ktory co 30 minut wyswietla godzine i minute na notice ;) Taka mala rozgrzewka na poczatek ;P

@edit, @down, pierwszy! ;d

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Będe pierwszy chyba ;))

To tak chcem aby Gildyjny(Ten co u niego sie rob gildie , stoi na srodku miasta) dawał ;

120lvl(na moim privie mozna)

1.5kkk

Range ,,Rycerski,,

Skille P

i jakbys mogl jeszcze opcja ,,Daj itemsa,, za free (Czyli ze wpisuje ktos tam id przedmiotu i Gildyjny daje za darmo) :)

Konia 11 21 lub 30 lvl (do wyboru)

 

Z gory thx :)

 

 

PS.Przyokazji powiedz gdzie to do fillezilli wgrac itp. ;)

\

Admin Cienia
Opublikowano

Tak samo jak ten temat kiedyś "za darmo robie bugi na wszystko" i fala spamu..

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Uwaga! Reszte questów zrobie już jutro...ale na 100% :)

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Pomóż ktoś z moim błędem

Bo nikt nie odpisuje

[sGM]Kinga zrobiła już 80% roboty jutro dokończy, zaraz serwer zostanie włączony

http://www.mpcforum.pl/topic/152594-problemdodawanie-item/page__gopid__1007220entry1007220

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

quest 1rych begin

state start begin

when 20355.chat "Starter" with pc.get_level = 1 begin

 

Nie zadziała :)

Poprawione :

 

quest 1rych begin
state start begin
	when 20355.chat."Starter"  with pc.get_level() >= 1 begin

 

@ Down . Yy MakeItOnYourOwn? Ja nie czekałem na gotowca ;] Wątpie żeby zdziałał coś w kierunku notice na chacie

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

@WoJjTeK, tak na prawde to moja prosba o quest w pewnym sensie uswiadamia, ze taki topic nie ma sensu, bo ludzie teraz maja wymagania ;> Poczekamy do jutra i zobaczymy czy uda sie autorowi, jesli nie topic zamkne.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Sui

dokładnie... Kiedyś już ktoś pisał questy chyba "Olaw" czy jakoś tak (Avek: doktor house )

i każdy jego quest to był typu:

Idź gdzieś, zabij coś, wróć do kowala...

Nie ma sensu teraz już każdy ma za wysokie wymagania...

 

ja poprosze quest ktory by dzialal jak bot w metin2 PL -

ma pisac co 10 minut na czacie jakis text np. - jestes noobem ( ^^ )

to tyle z gory thx :)

 

Taki quest łatwo napisać sam mam i wystarczy pomyśleć, nie dam gotowca no chyba, że ktoś Ci napisze lecz wątpię ;]

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Mi questa idziesz do Starszej pani i klikasz Zrób mi loda

Ona mówi: "Zapłać 1kk"

Masz do wyboru "Tak"

"Nie"

gdy klika tak zabiera 1kk

i wyskakuje "Ahhhhhhhhhh" [Enter]

"OoOoOoOoOoOoO dobrze" [Enter]

i jak skończy to wyskakuje tabelka "Dostałeś 6k Hp na 1godzine i spida 20 na 30 minut oraz 4k many na 1dzien" daje dla gracza 6k hp na 1godzine :D i speeda o 20 na 30 minut,4k many

Proszę o zrobienie Questa :D

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Opublikowano

@up

 

quest chuj_ci_w_dupe begin
state start begin
	when 9006.chat."Zrób Mi Loda!" with pc.get_money()>999999 begin begin
	say_title("Starsza Pani:")
	say("Witaj,")
	say("Zrobie Ci loda jak zapłacisz mi 1.000.000 Yang.")
	say("")
	say_reward("Czy zapłacisz Starszej Pani 1.000.000 Yang?")

	local s = select("Dam Ci kurwo, ale do buzi!", "Weź spierdalaj Dziwko..!", "A może frytki do tego?")

		if s == 1 then
	say_title("Starsza Pani:")
	say("Ahhhhhhhhhh")
		wait()
	say("OoOoOoOoOoOoO dobrze!")
		wait()
	say_reward("Otrzymałeś: 6.000 PŻ (Jedna Godzina) ")
	say_reward("Otrzymałeś: +20 Speed ( 30 Minut) ")
	say_reward("Otrzymałeś: 4.000 MP (Jedn Dzień) ")
	pc.change_money(-1000000)

			affect.add_collect(apply.MAX_HP, 6000, 60*60) -- 30 minut
			affect.add_collect(apply.MOV_SPEED, 20, 30*60) -- 30 minut
			affect.add_collect(apply.MAX_SP, 4000, 60*60*24) -- cały dzień

		elseif 2 == s then
	say_title("Starsza Pani:")
	say("Idź do starej.!")
	say("Niech Ci zrobi !!")
		return

		elseif 3 == s then
	say_title("Starsza Pani:")
	say("To zapierdalaj do McDonald'u!!!")
		return
		end
	end
end
end

 

 

ps. nie sprawdzałem nie chce mi się ;]

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Dobra.Teraz kombinuje z questem dla Sui'ego :)

Postaram się jak moge...Tylko nie wiem czy get_time podaje czas w sekundach czy minutach :mellow:

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

a gdzie tego questa wrzucic :D

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Opublikowano

Napisz mi guesta od kolesia kolo atlantydy

 

maja byc 4 zakladki

 

Wojownik

Ninja

Sura

Szaman

 

 

po kliknieiu na dana klase wyswietla sie spis broni ktore mozna dostac czyli

 

NP (Daje woja zlodzieja 2kkk i 5 barylek zlota otrzymuje za to miecz diabla +9)

 

Prosze o komentarze albo info gdzie wpsac ID itemu kwote item i gdzie sie miesci ID itemu do otrzymania

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Już robie quest dla OsamaBinZło,przepraszam za opóźnienia ,ale dopiero teraz weszłem na MPC

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Napisz że nie robisz sam tych questow tylko za pomoca generatorów.....

DAJ MI TEGO -- nie bądz żyła z góry thx :)

minus+new+blk.jpg

Opublikowano

Napisz mi guesta od kolesia kolo atlantydy

 

maja byc 4 zakladki

 

Wojownik

Ninja

Sura

Szaman

 

 

po kliknieiu na dana klase wyswietla sie spis broni ktore mozna dostac czyli

 

NP (Daje woja zlodzieja 2kkk i 5 barylek zlota otrzymuje za to miecz diabla +9)

 

Prosze o komentarze albo info gdzie wpsac ID itemu kwote item i gdzie sie miesci ID itemu do otrzymania

 

Przeczytaj co napisałeś i spróbuj sam siebie zrozumieć ;)

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Jemu pewnie chodzi o to jak jest na Diwang że idziesz do kowala i jak masz te baryłki i kase to dostajesz jakieś tam lepsze itemki xD

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

Opublikowano

get_time() wyswietla unix timestamp, czyli czas w sekundach mierzony od 1970-01-01 az do czasu kiedy funkcja jest wylowana :) Co do tematu, to postawie warunek, zrob chociaz, zeby wyswietlal ten unix timestamp co 30 minut to otworze temat ;f Bo na generator, ktory kazdy umie uzyc szkoda spamu.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...